0

Brak produktów.

Do góry

Zbuduj wszystko szybciej, taniej
i lepiej, niż konkurencja!

Osiedla Mieszkaniowe
Budynki wielorodzinne

Osiedla domów jednorodzinnych

Zbuduj trwałą przewagę konkurencyjną dla Twojego biznesu!

Korzyści dla klientów biznesowych – inwestorów z branży budowlanej i rynku nieruchomości, współpracujących z MABUDO:

Nasza oferta skierowana jest do inwestorów, którym zależy na realizacji projektu w jak najkrótszym czasie, a jednocześnie chcą dostarczyć przyszłym użytkowników odpowiednie warunki do życia. Stawiamy osiedla mieszkaniowe oraz budynki wielorodzinne, które wykonane są z prefabrykatów tworzonych przez nas w zakładzie produkcyjnym w Zduńskiej Woli i dostarczanych na miejsce w celu zmontowania. Lepszej oferty dla biznesu po prostu nie znajdziesz!

Zbuduj trwałą przewagę konkurencyjną dla Twojego biznesu!

Wielorodzinne budynki oraz osiedla mieszkaniowe z prefabrykatów stanowią rozwiązanie coraz chętniej wybierane przez inwestorów z uwagi na możliwości, jakie ta technologia zapewnia. Maksymalne ograniczenie zużycia materiałów oraz produkcji odpadów (tym samym ulga dla środowiska), możliwość postawienia w krótkim czasie, niższe koszty niż w przypadku tradycyjnie stawianych bloków murowanych to tylko niektóre korzyści dla Twojego biznesu związane z korzystaniem z naszych usług. Przekonaj się sam, jakie jeszcze możesz otrzymać!

 • Czas budowy z zastosowaniem MABUDO RAPID® znacznie się skraca, więc redukcji ulegają również jej koszty.
 • Szybciej osiąga się stan surowy zamknięty, a wraz z nim przyspieszeniu ulegają terminy startu prac wykończeniowych, uniezależnionych już od warunków pogodowych. Zwiększa się również płynność całego procesu budowlanego i usprawnia współpraca między podwykonawcami.
 • Koszty początkowe to koszty końcowe – raz ustalone pozostają niezmienne do zakończenia prac objętych umową z MABUDO. W ten sposób inwestor unika zmian kosztorysowych, spowodowanych ciągłym wzrostem cen tradycyjnych materiałów budowlanych.
 • Prace konstrukcyjne zostają w większości przeniesione do fabryki, dzięki czemu na budowach MABUDO jest mniej odpadów, a skrócenie czasu pracy w miejscu stawiania konstrukcji minimalizuje niebezpieczeństwa związane z robotami budowlanymi – wypadki i rosnące koszty pracy.

Korzyści dla podwykonawców

 • Technologia MABUDO RAPID® pozwala zminimalizowac lub wręcz wyeliminowac konieczność używania na budowie kosztownych rusztowań.
 • Znacznej redukcji ulega ilość mokrych robót wykonywanych na budowie MABUDO vs. tradycyjne budownictwo.

BUDUJĄCE PRZYKŁADY FIRM Z NASZEGO PORTFOLIO

Technologia i know-how MABUDO stoi za dziesiątkami realizacji dla deweloperów mieszkaniowych, firm produkcyjnych i instytucji użyteczności publicznej. Oto niektóre z nich:

 • GRUPA URBA - osiedle mieszkaniowe APARTAMENTY SKOWRONIA w Krakowie (obecnie 3 etap)
 • WITMAR S.C. - osiedle domów jednorodzinnych OSIEDLE ZIELONE WZGÓRZE w Ustrobnej województwo podkarpackie. Obecnie zakończyliśmy I etap współpracy, 4 domy według projektu MAB002 z Katalogu domów Mabudo

Tradycyjna budowa

 • Projektowanie
 • Pozwolenia
 • Prace przygotowawcze i fundamentowe
 • Budowa na miejscu

Budowa z   Zasób 1

 • Projektowanie
 • Pozwolenia
 • Prace przygotowawcze i fundamentowe  Prefabrykacja
 • Montaż na miejscu
|
CZAS TO PIENIĄDZ

MABUDO to od ponad 30 lat pionier i lider produkcji budynków z precyzyjnych elementów gotowych, obecny na najbardziej wymagających rynkach europejskich. Firma tworzy i buduje wyróżniające się estetycznie, trwałe i nowoczesne konstrukcje na miarę współczesnych wyzwań – energooszczędności, wymogów środowiskowych oraz funkcjonalności. Technologia MABUDO RAPID® pozwala skrócić czas budowy o połowę - o tyle proporcjonalnie maleją również średnio koszty budowy.

 

 

 

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

Kilkakrotnie mniejszy udział pracowników budowlanych w pracach na etapie realizacji stanu surowego. Plac budowy „przenosi się” do naszego zakładu produkcyjnego w Zduńskiej Woli bez konieczności utrzymywania stałej obsady na działce inwestora. 

Z ULGĄ DLA ŚRODOWISKA

Maksymalne ograniczenie ilości odpadów przy realizacji stanu surowego zamkniętego - oszczędność drewna szalunkowego, styropianu, opakowań itp. rzędu nawet 80% to kolejny wymierny plus budowy w technologii MABUDO RAPID®.

Oferta elementów gotowych MABUDO RAPID SYSTEM ® dla Twojej firmy:

Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży