0

Brak produktów.

Up

Career

MABUDO
– europejski lider budowy domów
i budynków przemysłowych
w technologii MRS zatrudni:

Position / Job:
Pracownik Działu Stolarni - Zduńska Wola
Working time:
Opis stanowiska:
• Produkcja elementów więźby dachowej
• Produkcja szalunków i form
• Obsługa urządzeń i maszyn stolarskich
• Załadunek i rozładunek drewna konstrukcyjnego oraz elementów więźby dachowej
• Obsługa wózka widłowego
• Obsługa suwnicy
• Obsługa elektronarzędzi
• System jednozmianowy
Reward
Requirements / expectations:

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Zasadnicze Zawodowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Doświadczenie w pracach produkcyjnych

  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego

  • Uprawnienia do obsługi suwnicy

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Odpowiedzialność, rzetelność

  • Wysoka motywacja do pracy

We offer:

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

  • Ubezpieczenie NNW

  • Prywatna opieka medyczna PZU dla pracownika i członków jego rodziny

  • Karta Multisport

  • Możliwość doskonalenia zawodowego oraz odbywania kursów i szkoleń

  • Pracę w prężnie działającej firmie budowlanej

  • Praca w gronie specjalistów

Contact
CV proszę kierować
na adres:
kadry@mabudo.pl
lub w sekretariacie
w siedzibie firmy.
Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży