0

Brak produktów.

Up

Career

MABUDO
– europejski lider budowy domów
i budynków przemysłowych
w technologii MRS zatrudni:

Position / Job:
Pracownik Produkcji (możliwość przyuczenia) - Zduńska Wola
Working time:
Opis stanowiska:
• Przygotowanie elementów betonowych oraz zbrojeniowych
• Prace pomocnicze przy załadunku i rozładunku elementów betonowych i drewnianych
• Prace ogólnobudowlane
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy i o powierzone mienie
• Praca w systemie jednozmianowym
Reward
Requirements / expectations:

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Dokładność, solidność, obowiązkowość

Mile widziane:

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

  • Uprawnienia do obsługi suwnicy

We offer:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia

  • Ubezpieczenie NNW

  • Prywatna opieka medyczna PZU dla pracownika i członków jego rodziny

  • Karta Multisport

  • Możliwość doskonalenia zawodowego oraz odbywania kursów i szkoleń

  • Pracę w prężnie działającej firmie budowlanej

  • Praca w gronie specjalistów

Contact
CV proszę kierować
na adres:
kadry@mabudo.pl
lub w sekretariacie
w siedzibie firmy.
Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży