0

Brak produktów.

Up
Zapraszamy na Dzień otwarty na budowie domu MAB008

Budowa domu MAB008 w Ksawerowie 2.07.2020

Zapraszamy na Dzień otwarty na budowie domu MAB008

Myślisz o w swoim domu marzeń? Wiemy, że dom to poważna inwestycja, chcemy pomóc Ci bezstresowo przejść przez ten proces. 

Zapraszamy na Dzień otwarty na budowie domu MAB008 we czwartek 02.07.2020, w godzinach 9:00-14:00, Ksawerów k. Łodzi, skrzyżowanie ul. Poprzecznej i ul. Brzegowej.

Podczas wydarzenia dowiesz się:

• jak wygląda proces montażu

• więcej o technologii prefabrykowanej i systemie MABUDO RAPID

• jak planować inwestycję, od czego zacząć?

 - formalności związane z budową, 

 - pomożemy dobrać projekt Twojego Domu Marzeń,

 - doradzimy czym się kierować podczas wyboru Twojego Domu Marzeń. 

 

Umów się na dogodną godzinę rozmowy – WYŚLIJ ZGŁOSZENIE NA ADRES E-MAIL daniel.roguzynski@mabudo.pl lub zadzwoń 662 127 400. 

Realizacja domu MAB007 w miejscowości Hermanów gm. Pabianice

Realizacja domu MAB007 w miejscowości Hermanów gm. Pabianice

Inwestycja została zrealizowana na podstawie projektu MAB007 w miejscowości Hermanów gm. Pabianice, na działce inwestora, będącego deweloperem. Zakres prac wykonanych przez firmę MABUDO, obejmował wykonanie fundamentów, ścian zewnętrznych oraz konstrukcji dachu. Czas realizacji tego zakresu to dwa tygodnie, od momentu "wbicia szpadla w ziemię". W przeciągu dwu i pół miesiąca został doprowadzony przez inwestora do stanu deweloperskiego. Wyposażony został w ogrzewanie, oparte na pompie ciepła oraz wentylacje mechaniczną. 107 m2 pozwoliło na zaaranżowanie doskonale doświetlonego salonu, trzech sypialni, dwuch łazienek, pomieszczenia gospodarczego, kotłowni oraz bardzo funkcjonalnej komunikacji pomiędzy pomieszczeniami. Dzięki zastosowanej konstrukcji dachu, opartej na wiązarach w technologii MITEK, przyszli właściciele dostaną do dyspozycji strych, o powierzchni około 10 m2, co w przypadku domów budowanych bez piwnic stanowi bardzo duże udogodnienie. 

MABUDO pojawi się na targach budowlanych BUDMA w Poznaniu.

Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej w Polsce zbliża się wielkimi krokami.

MABUDO pojawi się na targach budowlanych BUDMA w Poznaniu.

Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej w Polsce zbliża się wielkimi krokami.

W dniu 4 lutego MABUDO zawita na targach BUDMA w Poznaniu, aby zaprezentować swoją ofertę. Nie ma lepszego miejsca, aby poznać polskich liderów budownictwa oraz aby móc między sobą wymienić się doświadczeniami i kontaktami. Z poprzednich edycji targów zawsze wracaliśmy bogatsi o wartościową wiedzę oraz o nowe kontakty biznesowe. A ten rok zapowiada się jeszcze ciekawiej! Do zobaczenia w PAWILONIE nr 3 przy STOISKU nr 84. Więcej informacji na: www.budma.pl.

Informujemy także, że z okazji pierwszych w tym roku targów budowlanych przygotowaliśmy dla Was specjalną niespodziankę. Wszyscy uczestnicy poznańskich targów BUDMA, a także nasi internetowi fani, będą mogli skorzystać z wyjątkowej zniżki! W dniach od 4 do 7 lutego na stronie www.mabudo.com udostępnimy Wam formularz promocyjny, który upoważni Was do otrzymania rabatu wysokości 50% na wybrany projekt z naszego katalogu. 

Montaż domu w Konstantynowie Łódzkim

Przedstawiamy relację z montażu domu stawianego w technologii MABUDO RAPID®

Montaż domu w Konstantynowie Łódzkim

Tekst: Montaż domu w Konstantynowie Łódzkim przy ulicy Przyrodniczej przebiegł szybko i bezproblemowo. Projekt został zrealizowany na podstawie indywidualnego projektu, ale jego bryła przypomina dom MAB006 z naszego katalogu. W czasie montażu zorganizowaliśmy dzień otwarty, który był świetną okazją dla przyszłych klientów, aby poznać z bliska technologię prefabrykacji. Budowa z fabryki to szybki sposób na własny, energooszczędny dom. Po kilku pracowitych tygodniach możemy podziwiać już ukończoną bryłę domu. Takie tempo jest możliwe tylko przy wyborze technologii prefabrykacji. 

Po ukończeniu prac produktem końcowym będzie piękny, wytrzymały dom, którego energooszczędne ściany pomogą zachować ciepło. Do konstrukcji naszych budynków używamy ścianch żelbetowych ze zintegrowaa izolacją, które sprawią, że mieszkanie będzie solidne, a rachunki za ogrzewanie nie będą wysokie. 

Sukces na Targach Nieruchomości & Budowa Domu w Krakowie

W ostatni weekend MABUDO zawitało do Krakowa, aby wziąć udział w kolejnej, krakowskiej edycji Targi Nieruchomości & Budowa Domu.

Sukces na Targach Nieruchomości & Budowa Domu w Krakowie

To była kolejna okazja, aby zaprezentować mieszkańcom Małopolski naszą wyjątkową technologię budowy domów produkowanych w fabryce. Nieważne, czy masz małą, czy dużą działkę, podłużną czy kwadratową - dla każdego z Was możemy znaleźć dom idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Nasi specjaliści chętni udzielili informacji na temat oferty wszystkim klientom indywidualnym, a także deweloperom, którzy szukali szybkiej, solidnej, innowacyjnej technologii dla realizacji swojego biznesu. 

Jesteśmy także dumni z tego, że organizatorzy Targów nagrodzili nas specjalnym wyróżnieniem za innowacje w budownictwie. Ten dyplom to dla nas wielki zaszczyt. Chcielibyśmy podziękować szczególnie wszystkim pracownikom w naszym zespole, których praca i zaangażowanie przyczyniły się do tego suckesu. 

Mabudo ponownie na targach w Norwegii

W dniach 16 - 19.10 odbędą się targi budowlane OSLO BYGG REIS DEG. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla firm i osób związanych z branżą budowlaną w Norwegii.

Mabudo ponownie na targach w Norwegii

Norweskie targi BYGG REIS DEG są międzynarodowym spotkaniem dla pracowników z zakresu architektury, projektowania, budownictwa, budowniczych, handlu i doradztwa. 

Głównym celem tegorocznego spotkania jest sprostanie wymaganiom przyszłego budownictwa. Szczególnie ważna będzie prezentacja rozwiązań proekologicznych oraz dyskusje na temat wpływu budownictwa na rozwój społeczeństwa i życie lokalnych społeczności. Rozwiązania przyszłości powinny korzystnie wpływać na aspekty społeczne oraz respektować otaczające środowisko.

Jesteśmy dumni, że technologie MABUDO znajdą się w tak doborowym gronie i że zostały docenione na arenie międzynarodowej jako przyszłościowe i przyjazne środowisku.
 

Targi Nieruchomości w Krakowie i Łodzi

Za nami pracowity weekend. Nasi Doradcy odwiedzili aż dwa miasta, prezentując ofertę Mabudo na targach.

Targi Nieruchomości w Krakowie i Łodzi

W ostatnich dniach września wzięliśmy udział aż w dwóch wydarzeniach: Targi Domów i Mieszkań w Krakowie oraz Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu. Dziękujemy wszystkim za udział oraz do zobaczenia na kolejnych ekspozycjach. Udało nam się wrócić z nowymi kontaktami i wartościowymi doświadczeniami. Wszyscy goście naszych stoisk otrzymali egzemplarze katalogów oraz pakiet informacji i porad na temat naszej technologii produkcji i montażu domów.

Immopreneur Kongress w Darmstadt już za nami!

Wróciliśmy bogatsi o bezcenne doświadczenia i kontakty w krajach niemieckojęzycznych.

Immopreneur Kongress w Darmstadt już za nami!

W Niemczech do tej pory zrealizowaliśmy ponad 50 realizacji osiedli domów jednorpodzinnych i wielorodzinnych. Udział w kongresie dla inwestorów, deweloperów i specjalistów w branży budowlanej w Darmstadt pozwolił nam powiększyć sieć kontaktów na rynku europejskim. Dzięki temu już niebawem będą czekały na nas nowe wyzwania i projekty za zachodnią granicą. 

Dziękujemy wszystkim gościom naszego stanowiska za zainteresowanie oraz wartościowe rozmowy. Nasze katalogi domów oraz broszury techniczne zdobyły uznanie i rozeszły się w wielu egzemplarzach. 

Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie widzieli naszego e-katalogu, przekazujemy link do PDF-u: http://bit.ly/mabudokatalog.

Targi Immopreneur Kongress w Darmstadt

Już w ten weekend MABUDO pojawi się na prestiżowych targach nieruchomości w Niemczech. Będzie to dla nas nowe, bezcenne doświadczenia, a także okazja rozszerzenia sieci kontaktów w krajach niemieckojęzycznych.

Targi Immopreneur Kongress w Darmstadt

W najbliższy weekend 14 i 15.10 kolejne wyzwanie: Immopreneur Kongress w niemieckim Darmstadt. Dla Mabudo będzie to świetna okazja, aby pokazać się na rynku europejskim. Na kongresie pojawiamy się jako firma z już dużym doświadczeniem w realizacji projektów międzynarodowych (kilkadziesiąt realizacji w samych Niemczech). Chcemy nawiązać nowe relacje biznesowe, poznać zagranicznych inwestorów gotowych do współpracy oraz promować wiedzę o zaletach technologii modułowej i systemu MABUDO RAPID. Z pewnością wrócimy bogatsi o nowe doświadczenia i kontakty w krajach niemieckojęzycznych. Dotychczasowe i nowe kontakty pozwolą nam stworzyć kolejne inwestycje w Niemczech, zarówno osiedla domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych.

Poza networkingiem, weźmiemy udział w części wykładowej i warsztatowej. W tym roku na scenie kongresu pojawią się najlepsi inwestorzy, mówcy i eksperci w swojej branży z całej Europy. To będzie wyjątkowa możliwość, aby poznać najlepszych ekspertów i mówców oraz wysłuchać inspirujących success stories młodych inwestorów.

Ogłoszenie o przetargu dot. transportu stoiska wystawowego na targi Futurebuild w Londynie

W związku z realizacją przez Mabudo projektu pt. „Rozwój eksportu prefabrykatów betonowych i innowacyjnych technologii ich łączenia firmy Mabudo”, informujemy, że do dnia 8.02.2019 przyjmujemy oferty na wykonanie zlecenia.

Ogłoszenie o przetargu dot. transportu stoiska wystawowego na targi Futurebuild w Londynie

W związku z realizacją przez Mabudo projektu pt. „Rozwój eksportu prefabrykatów betonowych i innowacyjnych technologii ich łączenia firmy Mabudo”, informujemy, że do dnia 8.02.2019 przyjmujemy oferty na wykonanie zlecenia.

W ramach przetargu poszukujemy wykonawcy usługi w zakresie:
- transportu stoiska wystawowego na targi Futurebuild w Londynie,
- transportu powrotnego do siedziby firmy Mabudo sp. z o.o.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 5 – 7.03.2019.


Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
- drogą elektroniczną na adres marketing@mabudo.pl,
- pisemnie na adres Mabudo Sp. z o.o., ul. Ceramiczna 8, 98-220 Zduńska Wola,
- osobiście w siedzibie Mabudo Sp. z o.o. przy ul. Ceramicznej 8, 98-220 Zduńska Wola.

Więcej informacji nt. przetargu pod linkiem: https://bazakonkurencyjnosci.gov.pl/publication/view/1161996

Projekt jest dofinansowany w ramach programu „Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014 -2020, III osi priorytetowej „Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach”, Działania 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”, Poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand”.

New walls on Skowronia St.

New walls on Skowronia St.

It was a perfect time for "Sandwich" walls.

Beautiful weather and a well-coordinated team - this is a recipe for efficient unloading and assembly of next elements from MABUDO, which were just stood at the construction site of the 4th Skowronia investment stage in Krakow. Now it's time for the next walls - it's important to stick to the plan and make it just before the colder months.

Another Swedish settlement made of MABUDO walls

Another Swedish settlement made of MABUDO walls

Björkenäsparken estate.

Björkenäsparken estate.

Our elements on construction site by Malmoe

Björkenäsparken Stage 2 completed

The construction of stage 2 of the modern housing estate Björkenäsparken near Malmoe has been successfully completed. All construction elements was manufactured at our main facility in Zduńska Wola. A model Swedish settlement with a Polish pedigree looks great and waits for new residents.

Our project distincted by Jury of "Mieszkanie Plus" competition.

Our project distincted by Jury of "Mieszkanie Plus" competition.

MABUDO proposal awarded

We are pleased to announce that in cooperation with URBA Architects we have won the first distinction in the competition for a model single-family house of the "Mieszkanie Plus" program, organized by BGK "Nieruchomości" S.A.!

MABUDO on fair in London

MABUDO on fair in London

Our stand at the prestigious Ecobuild 2018 fair attracted a lot of interest.

 The construction industry in UK has been running prefabrication for a long time, which is why during the Ecobuild fair we had a lot of opportunities for specific conversations with real experts of "Fast Track" technology. Amazing experience!

Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży