0

Brak produktów.

Up
Final step of building a house

Final step of building a house

Jaka jest cena domu prefabrykowanego?

Znacznie skrócony czas realizacji projektu oraz cena znana już na początku inwestycji to tylko dwie z wielu zalet, jakimi wyróżnia się technologia wznoszenia domów z prefabrykatów.

Uzyskanie pozwolenia na budowę

Planując wzniesienie wymarzonego domu, należy w pierwszej kolejności uzyskać stosowne dokumenty, pozwolenia oraz projekt, a także dokonać stosownych zgłoszeń. Jednym z kroków na drodze ku powstawaniu idealnego domu jest uzyskanie pozwolenia na bu

Mabudo Rapid® System
Prefabrykowana więźba dachowa

Prefabrykowany dom w żelbetowej technologii MABUDO ECO posiada również prefabrykowaną więźbę dachową, która uzupełnia kompletny system prefabrykacji. Powszechnie stosowany rodzaj więźby dachowej to tradycyjna więźba krokwiowa, której rodzaj

Dom energooszczędny w standardzie NF-40 i NF-15 - co to oznacza?

W chwili obecnej aby uzyskać pozwolenie na realizację, każdy projekt nowego budynku musi spełniać jasno określone wytyczne dotyczące energooszczędności.

Jak czytać MPZP i WZ

Zanim rozpoczniemy budowę domu, a nawet wcześniej - zanim wybierzemy działkę, na której ma stanąć nieruchomość - powinniśmy zorientować się, jakie wytyczne obowiązują na danym terenie.

Designing and architectural project
MABUDO on fair in Kraków 21-22.05.2022
Prefab houses. See Mabudo projects!
Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży