Brak produktów.
Głównym założeniem jest dom zeroenergetyczny. Rozwiązanie, które jest symbolem dzisiejszych czasów w przemyśle budowlanym. Prywatni inwestorzy chcą minimalizacji kosztów eksploatacji domu, przy zachowaniu najwyższego komfortu mieszkania w każdym tego słowa znaczeniu.
Odpowiada na pytania Pani Monika, właścicielka domu MAB006.
MABUDO: Co Państwa skłoniło do budowy w tej technologii?
Monika: MABUDO RAPID® jest nowoczesną technologią wykorzystywaną w budownictwie. Tu nie ma mowy o pomyłce. Podzespoły powstają w fabryce. Wszystko jest dokładnie wymierzone, obliczone, sprawdzone, testowane. Drugą zaletą , która miała wpływa na wybór jest szybkość budowy.
Mniej osób zaangażowanych w budowę - jedna firma buduje dom do stanu surowego zamkniętego.
Energooszczędność, świetne wyniki dotyczące wartości energetycznych budynku. Renoma marki Mabudo, ilość domów, które powstały i powstają. Ponadto jest bardzo dobry kontakt z Wykonawcą, który umożliwia zobaczenie technologii na żywo w postaci dni otwartych lub wizji lokalnej.
M: Dlaczego projekt MAB006?
M: Jest idealny dla naszej rodziny (2+2). Każdy ma swój pokój. Jest osobna łazienka dla rodziców, dzieci i gości. Gabinet - oboje pracujemy często w domu, dlatego był niezbędny. Zależało mi na osobnej kuchni połączonej ze spiżarnią, tu tak jest. Garderoba, pomieszczenie techniczne z pralnią, garaż dwustanowiskowy. Duże przeszklenia - w tym narożne okno tarasowe. Duże, poziome okno w kuchni. Możliwość wyjścia na taras z sypialni.
Jedyną dla nas zmianą w projekcie było usunięcie kominów na dachu. Zmiana ta została wprowadzona ze względu na wybrany rodzaj ogrzewania.
M: Jakie rozwiązania energooszczędne zostaną zastosowane w domu?
M: Ma to być dom zeroenergetyczny, aby to osiągnąć, na dachu zastosowana zostanie fotowoltaika. Do ogrzewanie wykorzystamy pompę ciepła. Zainstalowana zostanie wentylacja z rekuperacją.
Pojawi się również nowoczesna stacja ładowania samochodu elektrycznego oraz przydomowy zbiornik na wodę opadową. Wszystkie instalacje wykona Eprosument S.A.
Rozmowę przeprowadziła Małgorzata Kozieł, Business Development Manager w MABUDO
Zobacz projekt MAB006