0

Brak produktów.

Up
Back

Dwa wydarzenia, jedna drużyna

Zakończył się weekend a wraz z nim dwa wydarzenia – Tatra Road Race i I etap Targów Nieruchomości & Budowy Domu w Krakowie.

Tegoroczne Targi będą trwały do listopada 2020. Wydarzenie podzielone jest na kilka miast , dlatego co weekend będziecie mogli spotkać się z nami w innej lokalizacji: Kraków, Wrocław, Łódź i Warszawa. Za nami I etap i Targi w Krakowie. Było nam bardzo miło, widząc duże zainteresowanie naszą ofertą domów prefabrykowanych. Kolejnym miastem, w którym możecie się z nami spotkać i porozmawiać o Technologii Mabudo Rapid® będzie Wrocław 19-20 września 2020 – Hala Orbita.

Drugim wyzwaniem, z którym zmierzyła się nasza drużyna Urba Cycling Team, był najtrudniejszy wyścig szosowy dla amatorów TatraRoadRace. Na dystansie 56 km przy przewyższeniu prawie 1.300 wystartowali Beata Galica-Drabik i Piotr Drabik. Gratulacje za zdobycie 6 i 16 pozycji w kategorii wiekowej! Przed nami kolejna wyjątkowa trasa - Rajd rowerowy Doliną Dunajca, który odbędzie się 26 września 2020.

 

Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży