0

Brak produktów.

Up
Back

MABUDO pojawi się na targach budowlanych BUDMA w Poznaniu.

Targi Budma 2020

Targi Budma 2020

Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej w Polsce zbliża się wielkimi krokami.

W dniu 4 lutego MABUDO zawita na targach BUDMA w Poznaniu, aby zaprezentować swoją ofertę. Nie ma lepszego miejsca, aby poznać polskich liderów budownictwa oraz aby móc między sobą wymienić się doświadczeniami i kontaktami. Z poprzednich edycji targów zawsze wracaliśmy bogatsi o wartościową wiedzę oraz o nowe kontakty biznesowe. A ten rok zapowiada się jeszcze ciekawiej! Do zobaczenia w PAWILONIE nr 3 przy STOISKU nr 84. Więcej informacji na: www.budma.pl.

Informujemy także, że z okazji pierwszych w tym roku targów budowlanych przygotowaliśmy dla Was specjalną niespodziankę. Wszyscy uczestnicy poznańskich targów BUDMA, a także nasi internetowi fani, będą mogli skorzystać z wyjątkowej zniżki! W dniach od 4 do 7 lutego na stronie www.mabudo.com udostępnimy Wam formularz promocyjny, który upoważni Was do otrzymania rabatu wysokości 50% na wybrany projekt z naszego katalogu. 

Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży