0

Brak produktów.

Up
Back

Projekty domów prefabrykowanych. Sprawdź projekty Mabudo!

Projekty domów prefabrykowanych

Projekty domów prefabrykowanych

Ze względu na niższe koszty i krótszy czas realizacji inwestycji domy prefabrykowane z gotowych elementów cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dobrym tego przykładem jest szeroka oferta gotowych projektów domów prefabrykowanych Mabudo. Sprawdź, co mamy do zaoferowania w tym obszarze.

Energooszczędne domy prefabrykowane

Każdy gotowy projekt domu z prefabrykatów, jaki zamówisz w Mabudo, jest zgodny z aktualnie obowiązującymi: Prawem Budowlanym, Warunkami Technicznymi 2021, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, oraz szczegółowym zakresem i formą projektu budowlanego. Oferujemy projekty domów o prostych i zwartych bryłach, które spełniają definicję domów energooszczędnych i zasady optymalnego usytuowania względem stron świata (m.in. wejście od wschodu, salon i taras od południa, dobrze doświetlona kuchnia, pomieszczenia gospodarcze od strony północnej). Przebywanie w tak zaprojektowanych i nowoczesnych domach wzniesionych w technologii prefabrykatów zyskuje na komforcie. Właściwie zaprojektowany układ pomieszczeń ogranicza również utratę energii, a więc domy są tańsze w utrzymaniu.

Gotowe projekty domów z prefabrykatów betonowych Mabudo dopasowane do działki

Wszystkie projekty domów prefabrykowanych jakie znajdziesz w katalogu domów Mabudo spełniają wymagania niezbędne do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę. Zawierają w sobie również wszystkie wymagane informacje i rysunki. Sprawdź, które odpowiadają wymaganiom MPZP lub WZ, jeżeli Twoja działka nie jest objęta planem.

Jako że otrzymujesz gotowy projekt wraz z całą wymaganą dokumentacją, oszczędzasz dzięki temu mnóstwo czasu. Kupiony projekt wymaga jedynie adaptacji budynku do działki, czyli wykonania Projektu Zagospodarowania Terenu przez uprawnionego projektanta. Jeżeli masz taką potrzebę, dopuszcza się wprowadzenie pewnych modyfikacji wewnątrz zaprojektowanego budynku. Klienci biznesowi mogą zamówić projekt gotowy z katalogu, ale również zlecić Mabudo zaprojektowanie budynku.

W naszej ofercie znajdziesz projekty domów prefabrykowanych na każdą działkę, również z osuwiskiem czy pochyleniem.

Projekt architektoniczno-budowlany i techniczny

Jeżeli zamówisz gotowy projekt domu z prefabrykatów Mabudo, w zamian otrzymasz aż 4 egzemplarze dokumentu (3x projekt architektoniczno-budowlany, 1x projekt techniczny). Do każdego sprzedanego projektu dołączamy standard adaptacji.

W projekcie architektoniczno-budowlanym znajdziesz opis architektoniczny, rzuty wszystkich kondygnacji i dachu, przekroje przez dom, elewacje, zestawienie stolarki okiennej i drzwiowej, analizę zastosowania alternatywnych źródeł ciepła, analizę techniczną i ekonomiczną urządzeń regulujących temperaturę w pomieszczeniach w sposób automatyczny.

Projekt techniczny podzielony jest na trzy segmenty:

- część konstrukcyjna (opis konstrukcji, obliczenia i schematy statyczne, rzut fundamentów, podział na prefabrykaty, rzut więźby dachowej);

- część instalacji sanitarnej (opis wewnętrznych instalacji sanitarnych, projekt instalacji c.o. wraz z ogrzewaniem podłogowym i pompą powietrze-woda jako źródło ciepła, projekt instalacji wodno-kanalizacyjnej, projekt instalacji gazowej, projekt wentylacji mechanicznej z rekuperacją, projekt odprowadzania wody deszczowej, charakterystyka energetyczna budynku);

- część instalacji elektrycznej (opis i schemat wewnętrznej instalacji elektrycznej, schemat instalacji odgromowej, projekt instalacji fotowoltaicznej).

Podsumowując, w Mabudo na pewno znajdziesz gotowy projekt domu prefabrykowanego optymalnego do swoich potrzeb, wielkości i kształtu działki budowlanej. Przygotowaliśmy ponad 50 różnych projektów, w tym domy w zabudowie bliźniaczej, szeregowej i oczywiście wolnostojącej. Mamy projekty domów o różnym metrażu od ponad 70 m2 do około 400 m2 powierzchni użytkowej, z garażem i bez niego, parterowe i o kilku kondygnacjach. Większość z domów ma kilka propozycji układów funkcjonalnych wnętrz. Możesz też wybrać projekt w lustrzanym odbiciu budynku, jeżeli taka wersja będzie bardziej pasować do Twojej działki. Ponadto część domów ma więcej niż jeden wariant kąta nachylenia dachu. Musisz więc dobrze przyjrzeć się danym prezentowanym na stronie. Sprawdź nasz katalog gotowych projektów i wybierz dom dla siebie.

Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży