0

Brak produktów.

Up
Back

Targi Immopreneur Kongress w Darmstadt

Targi Immopreneur Kongress w Darmstadt

Targi Immopreneur Kongress w Darmstadt

W najbliższy weekend 14 i 15.10 kolejne wyzwanie: Immopreneur Kongress w niemieckim Darmstadt. Dla Mabudo będzie to świetna okazja, aby pokazać się na rynku europejskim. Na kongresie pojawiamy się jako firma z już dużym doświadczeniem w realizacji projektów międzynarodowych (kilkadziesiąt realizacji w samych Niemczech). Chcemy nawiązać nowe relacje biznesowe, poznać zagranicznych inwestorów gotowych do współpracy oraz promować wiedzę o zaletach technologii modułowej i systemu MABUDO RAPID. Z pewnością wrócimy bogatsi o nowe doświadczenia i kontakty w krajach niemieckojęzycznych. Dotychczasowe i nowe kontakty pozwolą nam stworzyć kolejne inwestycje w Niemczech, zarówno osiedla domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych.

Poza networkingiem, weźmiemy udział w części wykładowej i warsztatowej. W tym roku na scenie kongresu pojawią się najlepsi inwestorzy, mówcy i eksperci w swojej branży z całej Europy. To będzie wyjątkowa możliwość, aby poznać najlepszych ekspertów i mówców oraz wysłuchać inspirujących success stories młodych inwestorów.

Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży