0

Brak produktów.

Do góry

Kariera

MABUDO
– europejski lider budowy domów
i budynków przemysłowych
w technologii MRS zatrudni:

Stanowisko/zawód:
Koordynator montaży domów jednorodzinnych - Zduńska Wola
Wymiar:
Opis stanowiska:

• Zarządzanie i nadzór nad przebiegiem procesu montażu budynków jednorodzinnych (prace ziemne, fundamenty, konstrukcja, stolarka, dachy)
• Planowanie, organizacja i podział prac pomiędzy brygady monterskie
• Nadzór postępu prac brygad i podwykonawców zgodnie z dokumentacją projektową
• Prowadzenie szkoleń dla brygad i podwykonawców,
• Kontrola jakości wykonywanych zadań,
• Raportowanie postępu prac wedle potrzeb procesów firmy i rozliczanie budżetu kontraktów
• Odpowiedzialność za terminową realizację projektów
• Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
• Współpraca z innymi działami (ustalanie kolejności montaży oraz bieżący nadzór nad realizacją planu)
Wynagrodzenie
Wymagania/oczekiwania:

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne – kierunek budownictwo,
  • Preferowane: uprawnienia budowlane,
  • Umiejętności przywódcze, decyzyjne, planistyczne i organizacyjne,
  • Umiejętność zarządzania zespołem ludzi
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

Mile widziane:

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku w firmie produkcyjnej (najlepiej w branży prefabrykacji betonowej) lub w firmie z branży wykonawstwa budowlanego
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • interesujące i ambitne projekty
Kontakt
CV proszę kierować
na adres:
kadry@mabudo.pl
lub w sekretariacie
w siedzibie firmy.
Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży