0

Brak produktów.

Do góry

Kariera

MABUDO
– europejski lider budowy domów
i budynków przemysłowych
w technologii MRS zatrudni:

Stanowisko/zawód:
Projektant Architektury - Kraków
Wymiar:
Opis stanowiska:

• Opracowanie projektu architektonicznego z wykorzystaniem posiadanych uprawnień od etapu analizy chłonności działki, poprzez wykonanie koncepcji, projektu budowlanego, projektu technicznego, aż do uzyskanie niezbędnych decyzji administracyjnych oraz wykonania kosztorysu inwestorskiego wraz z jego optymalizacją (value engineering)
• opracowanie standardów i parametrów inwestycji
• przygotowanie opracowań graficznych dla projektów takich jak broszury, prezentacje itp.
• kontrola procesu pozyskiwania dokumentów formalno-prawnych dla inwestycji
• weryfikacja oraz nadzór nad harmonogramami projektów
• ścisła współpraca z wielobranżowym zespołem projektowym, wyszukiwanie i opracowanie rozwiązań projektowych, detali oraz specyfikacji materiałowych do wykorzystania w projektach
• weryfikacja dokumentacji na każdym etapie jej opracowania
• wsparcie działu budżetowania w procesie weryfikacji kosztowej projektów i ofertowania
Wynagrodzenie
Wymagania/oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe architektoniczne
  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, udokumentowane sukcesami w realizacji inwestycj
  • niezbędne uprawnienia do projektowania bez ograniczeń
  • zdolność analitycznego myślenia, kreatywnego rozwiązywania problemów oraz oceny ryzyka
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów
  • komunikatywność, otwartość i dobra organizacja pracy
  • dbałość o jakość i estetykę inwestycji w oparciu o ustalony budżet
  • biegła znajomość programów: pakietu MS Office, Autocad, Gantt, znajomość programu Revit będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość prawa i procedur administracyjnych w zakresie procesu inwestycyjnego
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość technologii budowlanych w zakresie budownictwa mieszkaniowego, biurowego, hotelowego
  • doświadczenie z prefabrykacją będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zagadnień zrównoważonego budownictwa
Oferujemy:
  • Otoczenie, w którym będziesz mógł/mogła rozwinąć swoje umiejętności
  • interesujące i ambitne projekty
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

CV i Portfolio do 10MB prosimy wysyłać na adres:
architektura@mabudo.pl z dopiskiem AA/MAB/2022

Kontakt
CV proszę kierować
na adres:
kadry@mabudo.pl
lub w sekretariacie
w siedzibie firmy.
Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży