0

Brak produktów.

Do góry
Rajd Doliną Dunajca 2020

MABUDO sponsorem wydarzenia

Rajd Doliną Dunajca 2020

26 września 2020 roku odbył się Rajd Doliną Dunajca.

150 kolarzy wzięło udział w wydarzeniu a w ich gronie nasze absolutnie nieugięte reprezentantki Urba Cycling Team - Anna Pawłowska i Hanna Pawłowska. Gratulujemy dziewczynom nie tylko  determinacji ale również II i III miejsca na podium!  Zapraszamy na podsumowanie!

Mały dom, mały problem

Dzień otwarty na budowie domu MAB002

Mały dom, mały problem

Niskie koszty eksploatacji i utrzymania, własny ogród i mniej powierzchni do sprzątania

Przyjdźcie na Dzień otwarty na budowie domu MAB002!

Wszystkiego o inwestycji, dowiecie się 28.09.2020 w godzinach 8:00 - 11:00.

Suchoczasy k. Zduńskiej Woli dz. nr 106/10 .

Umów się na dogodną godzinę rozmowy – WYŚLIJ ZGŁOSZENIE NA ADRES E-MAIL daniel.roguzynski@mabudo.pl lub zadzwoń 662 127 400.

Zobacz projekt https://bit.ly/33ZLb7K . Wybierz jedną z trzech proponowanych aranżacji lub skonsultuj rozmieszczenie pomieszczeń z nami!

Relację z wydarzenia możesz śledzić na naszym fanpage'u na Facebook'u https://www.facebook.com/mabudospzoo/   

Dwa wydarzenia, jedna drużyna

Relacja z uczestnictwa MABUDO w zawodach Tatra Road Race i Targach Nieruchomości & Budowy Domu w Krakowie

Dwa wydarzenia, jedna drużyna

Zakończył się weekend a wraz z nim dwa wydarzenia – Tatra Road Race i I etap Targów Nieruchomości & Budowy Domu w Krakowie.

Tegoroczne Targi będą trwały do listopada 2020. Wydarzenie podzielone jest na kilka miast , dlatego co weekend będziecie mogli spotkać się z nami w innej lokalizacji: Kraków, Wrocław, Łódź i Warszawa. Za nami I etap i Targi w Krakowie. Było nam bardzo miło, widząc duże zainteresowanie naszą ofertą domów prefabrykowanych. Kolejnym miastem, w którym możecie się z nami spotkać i porozmawiać o Technologii Mabudo Rapid® będzie Wrocław 19-20 września 2020 – Hala Orbita.

Drugim wyzwaniem, z którym zmierzyła się nasza drużyna Urba Cycling Team, był najtrudniejszy wyścig szosowy dla amatorów TatraRoadRace. Na dystansie 56 km przy przewyższeniu prawie 1.300 wystartowali Beata Galica-Drabik i Piotr Drabik. Gratulacje za zdobycie 6 i 16 pozycji w kategorii wiekowej! Przed nami kolejna wyjątkowa trasa - Rajd rowerowy Doliną Dunajca, który odbędzie się 26 września 2020.

 

Druga odsłona MAB006 odbędzie się w Ciechocinku

Budowa domu MAB006 w Ciechocinku 21.09.2020

Druga odsłona MAB006 odbędzie się w Ciechocinku

Głównym założeniem jest dom zeroenergetyczny. Rozwiązanie, które jest symbolem dzisiejszych czasów w przemyśle budowlanym. Prywatni inwestorzy chcą minimalizacji kosztów eksploatacji domu, przy zachowaniu najwyższego komfortu mieszkania w każdym tego słowa znaczeniu.


Odpowiada na pytania Pani Monika, właścicielka domu MAB006.

 

MABUDO: Co Państwa skłoniło do budowy w tej technologii? 

Monika: MABUDO RAPID® jest nowoczesną technologią wykorzystywaną w budownictwie. Tu nie ma mowy o pomyłce. Podzespoły powstają w fabryce. Wszystko jest dokładnie wymierzone, obliczone, sprawdzone, testowane. Drugą zaletą , która miała wpływa na wybór jest szybkość budowy.

Mniej osób zaangażowanych w budowę - jedna firma buduje dom do stanu surowego zamkniętego.

Energooszczędność, świetne wyniki dotyczące wartości energetycznych budynku. Renoma marki Mabudo, ilość domów, które powstały i powstają. Ponadto jest bardzo dobry kontakt z Wykonawcą, który umożliwia zobaczenie technologii na żywo w postaci dni otwartych lub wizji lokalnej.

 

M: Dlaczego projekt MAB006?

M: Jest idealny dla naszej rodziny (2+2). Każdy ma swój pokój. Jest osobna łazienka dla rodziców, dzieci i gości. Gabinet - oboje pracujemy często w domu, dlatego był niezbędny. Zależało mi na osobnej kuchni połączonej ze spiżarnią, tu tak jest. Garderoba, pomieszczenie techniczne z pralnią, garaż dwustanowiskowy. Duże przeszklenia - w tym narożne okno tarasowe. Duże, poziome okno w kuchni. Możliwość wyjścia na taras z sypialni.

Jedyną dla nas zmianą w projekcie było usunięcie kominów na dachu. Zmiana ta została wprowadzona ze względu na wybrany rodzaj ogrzewania.


M: Jakie rozwiązania energooszczędne zostaną zastosowane w domu?

M: Ma to być dom zeroenergetyczny, aby to osiągnąć, na dachu zastosowana zostanie fotowoltaika. Do ogrzewanie wykorzystamy pompę ciepła. Zainstalowana zostanie wentylacja z rekuperacją.

Pojawi się również nowoczesna stacja ładowania samochodu elektrycznego oraz przydomowy zbiornik na wodę opadową. Wszystkie instalacje wykona Eprosument S.A. 

 

Rozmowę przeprowadziła Małgorzata Kozieł, Business Development Manager w MABUDO

 

Zobacz projekt MAB006 

Umów się na spotkanie

MAB009 - idealny dla rodziny 2+2

MAB009 - idealny dla rodziny 2+2

Wywiad z panią Moniką Linka - właścicielką domu MAB009

 

Budowa domu to jedna z najważniejszych życiowych decyzji. Zazwyczaj nie wiemy od czego zacząć, jeśli chodzi o kwestie formalne czy techniczne. Natomiast wiemy w jakich aspektach chcemy zapewnić rodzinie komfort mieszkania.

 

MAB009 to projekt, który powstał na podstawie sugestii Państwa Linka. Rodzina zamieszkuje w tym domu już ponad 5 lat.  Pani Monika ozdobiła go pięknym ogrodem, zaś w samym środku aranżacje ułożyła funkcjonalnie pod zapotrzebowania rodziny. 

 

 Mabudo: W czym sama technologia Państwa zaskakuje?

Monika Linka: Technologia Mabudo  Rapid® na pewno zaskoczyła nas, trwałością i jakością materiałów. Duża zaletą domów jest energooszczędność. Firma w szybkim tempie przeprowadziła montaż domu wykazując się przy tym  profesjonalizmem wykonania.

M: Czy znajomi, rodzina odwodziła Państwa od tej technologii? co Państwa jednak do niej skłoniło? 

ML: Robiliśmy ogólne rozpoznanie na temat budowy domu różnymi metodami porównując ich koszty. Nie mieliśmy takich sytuacji, aby ktoś nas od tej metody próbował odwieść. Osoby, które mieszkają w domach zbudowanych w technologii MABUDO, są bardzo zadowoleni z jakości, energooszczędności oraz zaangażowania firmy do klienta. Gotowe domy z prefabrykatów szczególnie polecane są dla klientów pochłoniętych pracą zawodową, którzy nie mają możliwości lub nie chcą poświęcać życia rodzinnego i zawodowego na budowę domu. Gotowe domy prefabrykowane to rozwiązanie kierowane również do osób, które nie mają wiedzy w tej dziedzinie i wolą zlecić pracę profesjonalistom. Nie znaleźliśmy również negatywnych opinii  na temat danej technologii w Internecie.

M: Skąd dowiedzieliście się Państwo o firmie MABUDO i dlaczego zdecydowaliście się z nami realizować inwestycję? 

ML: O firmie Mabudo dowiedzieliśmy się z tzw. poczty pantoflowej. Do podjęcia ostatecznej decyzji skłoniło nas profesjonale podejście do klienta oraz wiedza osób pracujących w firmie Mabudo.  Strzałem w dziesiątkę była możliwość obejrzenia wybranych przez nas domów i porozmawianie indywidualnie z ich Właścicielami. Kolejnym czynnikiem wyboru był szczegółowy i profesjonalnie omówiony kosztorys, który zawierał wszystko, co nie było tak oczywiste u wycen konkurencji np. (brak podbitki, ocieplenia, rynien, elewacji itp.) Z tą firmą mieliśmy możliwość wybudowania domu w krótkim czasie wiedząc dokładnie jakie koszty finansowe poniesiemy. I tak faktycznie było.

M: Na czym Państwu najbardziej zależało podczas realizacji inwestycji?

ML: Budowa domu to inwestycja życia i wszystko miało dla nas znaczenie.

M: Czy projekt domu odpowiadał Państwa potrzebom? 

ML: Projekt stworzyliśmy sami, pod własne potrzeby  rodzinne i warunki działki jaką posiadaliśmy kierując się zdobytym doświadczeniem życiowym. 

M: Przed Państwem budowa drugiego domu z MABUDO. Dziękujemy za zaufanie jakim nas Państwo obdarzyli.      

ML: Można powiedzieć, że budując dom z MABUDO, człowiek jest „biedniejszy” o złe doświadczenia, które wynikają na wielu budowach, realizowanych przez różne firmy.

M: Życzymy samych szczęśliwych chwil w nowym domu. Dziękuję za rozmowę. 

 

Wywiad przeprowadziła Małgorzata Kozieł, MABUDO 

 

 

Więcej w publikacji "Pomysłu na dom" realizowanego przez Wirtualną Polskę:  https://bit.ly/32fAX3R

MABUDO sponsorem TATRA ROAD RACE

MABUDO sponsorem TATRA ROAD RACE

Mamy zaszczyt poinformować, że zostaliśmy sponsorem i partnerem Tatra Road Race, a reprezentacja naszej firmy zmierzy się z wyzwaniem i stanie na starcie zawodów!

Dzięki inicjatywie naszych pracowników wraz z rozpoczęciem tegorocznego sezonu rowerowego zainaugurowaliśmy działalność drużyny kolarskiej - URBA Cycling Team. Prowadzimy fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/URBA.cycling.team/ , na którym dzielimy się rowerową pasją. Udostępniamy przebyte przez nas trasy, informujemy o ciekawych kolarskich lokalizacjach i wydarzeniach. Motywujemy i zachęcamy do bezpiecznej jazdy na rowerze.

 

Zapraszamy do polubienia naszych fanpage'ów Facebook:

Grupa Urba 

MABUDO

URBA Architects

Zapraszamy na Dzień otwarty na budowie domu MAB008

Budowa domu MAB008 w Ksawerowie 2.07.2020

Zapraszamy na Dzień otwarty na budowie domu MAB008

Myślisz o w swoim domu marzeń? Wiemy, że dom to poważna inwestycja, chcemy pomóc Ci bezstresowo przejść przez ten proces. 

Zapraszamy na Dzień otwarty na budowie domu MAB008 we czwartek 02.07.2020, w godzinach 9:00-14:00, Ksawerów k. Łodzi, skrzyżowanie ul. Poprzecznej i ul. Brzegowej.

Podczas wydarzenia dowiesz się:

• jak wygląda proces montażu

• więcej o technologii prefabrykowanej i systemie MABUDO RAPID

• jak planować inwestycję, od czego zacząć?

 - formalności związane z budową, 

 - pomożemy dobrać projekt Twojego Domu Marzeń,

 - doradzimy czym się kierować podczas wyboru Twojego Domu Marzeń. 

 

Umów się na dogodną godzinę rozmowy – WYŚLIJ ZGŁOSZENIE NA ADRES E-MAIL daniel.roguzynski@mabudo.pl lub zadzwoń 662 127 400. 

Realizacja domu MAB007 w miejscowości Hermanów gm. Pabianice

Realizacja domu MAB007 w miejscowości Hermanów gm. Pabianice

Inwestycja została zrealizowana na podstawie projektu MAB007 w miejscowości Hermanów gm. Pabianice, na działce inwestora, będącego deweloperem. Zakres prac wykonanych przez firmę MABUDO, obejmował wykonanie fundamentów, ścian zewnętrznych oraz konstrukcji dachu. Czas realizacji tego zakresu to dwa tygodnie, od momentu "wbicia szpadla w ziemię". W przeciągu dwu i pół miesiąca został doprowadzony przez inwestora do stanu deweloperskiego. Wyposażony został w ogrzewanie, oparte na pompie ciepła oraz wentylacje mechaniczną. 107 m2 pozwoliło na zaaranżowanie doskonale doświetlonego salonu, trzech sypialni, dwuch łazienek, pomieszczenia gospodarczego, kotłowni oraz bardzo funkcjonalnej komunikacji pomiędzy pomieszczeniami. Dzięki zastosowanej konstrukcji dachu, opartej na wiązarach w technologii MITEK, przyszli właściciele dostaną do dyspozycji strych, o powierzchni około 10 m2, co w przypadku domów budowanych bez piwnic stanowi bardzo duże udogodnienie. 

MABUDO pojawi się na targach budowlanych BUDMA w Poznaniu.

Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej w Polsce zbliża się wielkimi krokami.

MABUDO pojawi się na targach budowlanych BUDMA w Poznaniu.

Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej w Polsce zbliża się wielkimi krokami.

W dniu 4 lutego MABUDO zawita na targach BUDMA w Poznaniu, aby zaprezentować swoją ofertę. Nie ma lepszego miejsca, aby poznać polskich liderów budownictwa oraz aby móc między sobą wymienić się doświadczeniami i kontaktami. Z poprzednich edycji targów zawsze wracaliśmy bogatsi o wartościową wiedzę oraz o nowe kontakty biznesowe. A ten rok zapowiada się jeszcze ciekawiej! Do zobaczenia w PAWILONIE nr 3 przy STOISKU nr 84. Więcej informacji na: www.budma.pl.

Informujemy także, że z okazji pierwszych w tym roku targów budowlanych przygotowaliśmy dla Was specjalną niespodziankę. Wszyscy uczestnicy poznańskich targów BUDMA, a także nasi internetowi fani, będą mogli skorzystać z wyjątkowej zniżki! W dniach od 4 do 7 lutego na stronie www.mabudo.com udostępnimy Wam formularz promocyjny, który upoważni Was do otrzymania rabatu wysokości 50% na wybrany projekt z naszego katalogu. 

Montaż domu w Konstantynowie Łódzkim

Przedstawiamy relację z montażu domu stawianego w technologii MABUDO RAPID®

Montaż domu w Konstantynowie Łódzkim

Tekst: Montaż domu w Konstantynowie Łódzkim przy ulicy Przyrodniczej przebiegł szybko i bezproblemowo. Projekt został zrealizowany na podstawie indywidualnego projektu, ale jego bryła przypomina dom MAB006 z naszego katalogu. W czasie montażu zorganizowaliśmy dzień otwarty, który był świetną okazją dla przyszłych klientów, aby poznać z bliska technologię prefabrykacji. Budowa z fabryki to szybki sposób na własny, energooszczędny dom. Po kilku pracowitych tygodniach możemy podziwiać już ukończoną bryłę domu. Takie tempo jest możliwe tylko przy wyborze technologii prefabrykacji. 

Po ukończeniu prac produktem końcowym będzie piękny, wytrzymały dom, którego energooszczędne ściany pomogą zachować ciepło. Do konstrukcji naszych budynków używamy ścianch żelbetowych ze zintegrowaa izolacją, które sprawią, że mieszkanie będzie solidne, a rachunki za ogrzewanie nie będą wysokie. 

Sukces na Targach Nieruchomości & Budowa Domu w Krakowie

W ostatni weekend MABUDO zawitało do Krakowa, aby wziąć udział w kolejnej, krakowskiej edycji Targi Nieruchomości & Budowa Domu.

Sukces na Targach Nieruchomości & Budowa Domu w Krakowie

To była kolejna okazja, aby zaprezentować mieszkańcom Małopolski naszą wyjątkową technologię budowy domów produkowanych w fabryce. Nieważne, czy masz małą, czy dużą działkę, podłużną czy kwadratową - dla każdego z Was możemy znaleźć dom idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Nasi specjaliści chętni udzielili informacji na temat oferty wszystkim klientom indywidualnym, a także deweloperom, którzy szukali szybkiej, solidnej, innowacyjnej technologii dla realizacji swojego biznesu. 

Jesteśmy także dumni z tego, że organizatorzy Targów nagrodzili nas specjalnym wyróżnieniem za innowacje w budownictwie. Ten dyplom to dla nas wielki zaszczyt. Chcielibyśmy podziękować szczególnie wszystkim pracownikom w naszym zespole, których praca i zaangażowanie przyczyniły się do tego suckesu. 

Mabudo ponownie na targach w Norwegii

W dniach 16 - 19.10 odbędą się targi budowlane OSLO BYGG REIS DEG. To jedno z najważniejszych wydarzeń dla firm i osób związanych z branżą budowlaną w Norwegii.

Mabudo ponownie na targach w Norwegii

Norweskie targi BYGG REIS DEG są międzynarodowym spotkaniem dla pracowników z zakresu architektury, projektowania, budownictwa, budowniczych, handlu i doradztwa. 

Głównym celem tegorocznego spotkania jest sprostanie wymaganiom przyszłego budownictwa. Szczególnie ważna będzie prezentacja rozwiązań proekologicznych oraz dyskusje na temat wpływu budownictwa na rozwój społeczeństwa i życie lokalnych społeczności. Rozwiązania przyszłości powinny korzystnie wpływać na aspekty społeczne oraz respektować otaczające środowisko.

Jesteśmy dumni, że technologie MABUDO znajdą się w tak doborowym gronie i że zostały docenione na arenie międzynarodowej jako przyszłościowe i przyjazne środowisku.
 

Targi Nieruchomości w Krakowie i Łodzi

Za nami pracowity weekend. Nasi Doradcy odwiedzili aż dwa miasta, prezentując ofertę Mabudo na targach.

Targi Nieruchomości w Krakowie i Łodzi

W ostatnich dniach września wzięliśmy udział aż w dwóch wydarzeniach: Targi Domów i Mieszkań w Krakowie oraz Łódzkie Targi Nieruchomości & Budowa Domu. Dziękujemy wszystkim za udział oraz do zobaczenia na kolejnych ekspozycjach. Udało nam się wrócić z nowymi kontaktami i wartościowymi doświadczeniami. Wszyscy goście naszych stoisk otrzymali egzemplarze katalogów oraz pakiet informacji i porad na temat naszej technologii produkcji i montażu domów.

Immopreneur Kongress w Darmstadt już za nami!

Wróciliśmy bogatsi o bezcenne doświadczenia i kontakty w krajach niemieckojęzycznych.

Immopreneur Kongress w Darmstadt już za nami!

W Niemczech do tej pory zrealizowaliśmy ponad 50 realizacji osiedli domów jednorpodzinnych i wielorodzinnych. Udział w kongresie dla inwestorów, deweloperów i specjalistów w branży budowlanej w Darmstadt pozwolił nam powiększyć sieć kontaktów na rynku europejskim. Dzięki temu już niebawem będą czekały na nas nowe wyzwania i projekty za zachodnią granicą. 

Dziękujemy wszystkim gościom naszego stanowiska za zainteresowanie oraz wartościowe rozmowy. Nasze katalogi domów oraz broszury techniczne zdobyły uznanie i rozeszły się w wielu egzemplarzach. 

Dla wszystkich tych, którzy jeszcze nie widzieli naszego e-katalogu, przekazujemy link do PDF-u: http://bit.ly/mabudokatalog.

Targi Immopreneur Kongress w Darmstadt

Już w ten weekend MABUDO pojawi się na prestiżowych targach nieruchomości w Niemczech. Będzie to dla nas nowe, bezcenne doświadczenia, a także okazja rozszerzenia sieci kontaktów w krajach niemieckojęzycznych.

Targi Immopreneur Kongress w Darmstadt

W najbliższy weekend 14 i 15.10 kolejne wyzwanie: Immopreneur Kongress w niemieckim Darmstadt. Dla Mabudo będzie to świetna okazja, aby pokazać się na rynku europejskim. Na kongresie pojawiamy się jako firma z już dużym doświadczeniem w realizacji projektów międzynarodowych (kilkadziesiąt realizacji w samych Niemczech). Chcemy nawiązać nowe relacje biznesowe, poznać zagranicznych inwestorów gotowych do współpracy oraz promować wiedzę o zaletach technologii modułowej i systemu MABUDO RAPID. Z pewnością wrócimy bogatsi o nowe doświadczenia i kontakty w krajach niemieckojęzycznych. Dotychczasowe i nowe kontakty pozwolą nam stworzyć kolejne inwestycje w Niemczech, zarówno osiedla domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych.

Poza networkingiem, weźmiemy udział w części wykładowej i warsztatowej. W tym roku na scenie kongresu pojawią się najlepsi inwestorzy, mówcy i eksperci w swojej branży z całej Europy. To będzie wyjątkowa możliwość, aby poznać najlepszych ekspertów i mówców oraz wysłuchać inspirujących success stories młodych inwestorów.

Ogłoszenie o przetargu dot. transportu stoiska wystawowego na targi Futurebuild w Londynie

W związku z realizacją przez Mabudo projektu pt. „Rozwój eksportu prefabrykatów betonowych i innowacyjnych technologii ich łączenia firmy Mabudo”, informujemy, że do dnia 8.02.2019 przyjmujemy oferty na wykonanie zlecenia.

Ogłoszenie o przetargu dot. transportu stoiska wystawowego na targi Futurebuild w Londynie

W związku z realizacją przez Mabudo projektu pt. „Rozwój eksportu prefabrykatów betonowych i innowacyjnych technologii ich łączenia firmy Mabudo”, informujemy, że do dnia 8.02.2019 przyjmujemy oferty na wykonanie zlecenia.

W ramach przetargu poszukujemy wykonawcy usługi w zakresie:
- transportu stoiska wystawowego na targi Futurebuild w Londynie,
- transportu powrotnego do siedziby firmy Mabudo sp. z o.o.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 5 – 7.03.2019.


Osoby zainteresowane prosimy o kontakt:
- drogą elektroniczną na adres marketing@mabudo.pl,
- pisemnie na adres Mabudo Sp. z o.o., ul. Ceramiczna 8, 98-220 Zduńska Wola,
- osobiście w siedzibie Mabudo Sp. z o.o. przy ul. Ceramicznej 8, 98-220 Zduńska Wola.

Więcej informacji nt. przetargu pod linkiem: https://bazakonkurencyjnosci.gov.pl/publication/view/1161996

Projekt jest dofinansowany w ramach programu „Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014 -2020, III osi priorytetowej „Wsparcie innowacji w przedsiębiorstwach”, Działania 3.3 „Wsparcie promocji oraz internacjonalizacji innowacyjnych przedsiębiorstw”, Poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand”.

Kolejne ściany na Skowroniej

Krakowskie inwestycje Grupy URBA

Kolejne ściany na Skowroniej

Ekipa MABUDO na montażu w Krakowie

Ekipa MABUDO na montażu w Krakowie

Pogoda w sam raz na sandwicze

Piękna pogoda i zgrany zespół - to recepta na sprawny rozładunek i montaż kolejnych elementów z MABUDO, które stanęły właśnie na budowie 4 Etapu inwestycji Skowronia w Krakowie. Teraz pora na kolejne ściany - ważne, by trzymac się planu i zdążyć z SSZ przed chłodniejszymi miesiącami.

Szwedzkie osiedle z elementów MABUDO

Nasze produkty na budowie w Malmoe

Szwedzkie osiedle z elementów MABUDO

Osiedle Björkenäsparken Etap 2

Osiedle Björkenäsparken Etap 2

Nasze produkty na budowie w Malmoe

Björkenäsparken Etap 2 zakończony

Sukcesem zakończyła się budowa 2 etapu nowoczesnego osiedla mieszkaniowego Björkenäsparken pod Malmoe, powstałego z elementów wyprodukowanych w naszej macierzystej placówce w Zduńskiej Woli. Wzorcowe szwedzkie osiedle z polskim rodowodem prezentuje się doskonale i czeka już na nowych mieszkańców.

Wyróżnienie w konkursie Mieszkanie Plus

MPlus

Wyróżnienie w konkursie Mieszkanie Plus

Propozycja MABUDO doceniona

Z przyjemnością informujemy, że we współpracy z URBA Architects​ zdobyliśmy pierwsze wyróżnienie w konkursie na modelowy dom jednorodzinny programu Mieszkanie Plus organizowanym przez BGK Nieruchomości S.A.! 

MABUDO na targach branżowych w Londynie

Targi Ecoubuild

MABUDO na targach branżowych w Londynie

MABUDO na Ecobuild 2018

MABUDO na Ecobuild 2018

Nasze stoisko na prestiżowych targach Ecobuild budziło spore zainteresowanie.

Nasze stoisko na prestiżowych targach Ecobuild budziło spore zainteresowanie. Branza budowlana na Wyspach od dawna stawia na prefabrykacje w budowaniu, dlatego podczas targów Ecobuild mieliśmy mnóstwo okazji do konkretnych rozmów z prawdziwymi fachowcami od technologii typu "Fast Track".

Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży