0

Brak produktów.

Do góry
Wróć

Dom parterowy z 4 pokojami

MAB020 to nowoczesny, jednorodzinny dom parterowy 4-pokojowy o powierzchni 83,13 m2. W 2020 roku był to jeden z najczęściej wybieranych projektów przez Inwestorów. MAB020 ma swój większy odpowiednik MAB021.

Architektura budynku

MAB020 to budynek jednokondygnacyjny. To idealny dom na wąską działkę. Prosta bryła budynku ma odpowiedni wpływ na energooszczędność domu. Dwuspadowy dach nie tylko oddziałuje na wskaźnik energooszczędności ale również idealnie współgra z kolorystyką elewacji – bielą, niezwykle modną szarością i antracytem. Tymi kolorami wyróżnione zostały podcienie przy wejściu głównym oraz przy wyjściu na taras. Zastosowane zadaszenia mają za zadanie osłaniać wejście przed deszczem i śniegiem.

Klienci mają swobodę zmiany kolorystyki dachu, elewacji, stolarki okiennej i drzwiowej. Dajemy również możliwość zmiany pokrycia dachowego.

 

Układ pomieszczeń

Zrównoważona koncepcja i przemyślane rozplanowanie poszczególnych pomieszczeń, sprawia, że widać wyraźny podział na pomieszczenia mieszkalne i pomocnicze.

Każdy z domowników znajdzie tu optymalne miejsce do wypoczynku, zabawy czy spokojnej pracy. Część sypialniana została usytuowana wzdłuż dłuższej krawędzi domu. Na osi pokoju dziecięcego znajduje się łazienka z wygodną wanną. Zadbano także o ogólnodostępną łazienkę, w której z powodzeniem będzie można umiejscowić pralnię. Dodatkowy pokój można zaadaptować pod gabinet lub pokój gościnny. Strefę dzienną stanowi otwarta kuchnia połączona z jadalnią i salonem. Dopełnieniem całości są okna - szerokie przeszklenia zastosowano w jednej z sypialni, w salonie i kuchni. Dają one ogromne ilości naturalnego światła. Z tych pomieszczeń przewidziano bezpośredni dostęp do tarasu. To rozwiązanie sprawia, że pomieszczenia staną się większe – zostaną powiększone o naturalną przestrzeń pełną zieleni. MAB020 jest gotowym projektem domu parterowego z 3 sypialniami, w którym każda rodzina odnajdzie swoje miejsce.

Dbamy o komfort naszych Inwestorów, dlatego nie ma przeszkód w wprowadzeniu zmian w układzie pomieszczeń.

 

Nowoczesne Domy typu Stodoła

W naszym katalogu domów jedno- i wielorodzinnych można również znaleźć projekty o większej powierzchni użytkowej. Projekty domów w stylu nowoczesnej stodoły są wyznacznikiem najnowszych trendów budownictwa i stylizacji.

Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży