0

Brak produktów.

Do góry
Wróć

Druga odsłona MAB006 odbędzie się w Ciechocinku

Głównym założeniem jest dom zeroenergetyczny. Rozwiązanie, które jest symbolem dzisiejszych czasów w przemyśle budowlanym. Prywatni inwestorzy chcą minimalizacji kosztów eksploatacji domu, przy zachowaniu najwyższego komfortu mieszkania w każdym tego słowa znaczeniu.


Odpowiada na pytania Pani Monika, właścicielka domu MAB006.

 

MABUDO: Co Państwa skłoniło do budowy w tej technologii? 

Monika: MABUDO RAPID® jest nowoczesną technologią wykorzystywaną w budownictwie. Tu nie ma mowy o pomyłce. Podzespoły powstają w fabryce. Wszystko jest dokładnie wymierzone, obliczone, sprawdzone, testowane. Drugą zaletą , która miała wpływa na wybór jest szybkość budowy.

Mniej osób zaangażowanych w budowę - jedna firma buduje dom do stanu surowego zamkniętego.

Energooszczędność, świetne wyniki dotyczące wartości energetycznych budynku. Renoma marki Mabudo, ilość domów, które powstały i powstają. Ponadto jest bardzo dobry kontakt z Wykonawcą, który umożliwia zobaczenie technologii na żywo w postaci dni otwartych lub wizji lokalnej.

 

M: Dlaczego projekt MAB006?

M: Jest idealny dla naszej rodziny (2+2). Każdy ma swój pokój. Jest osobna łazienka dla rodziców, dzieci i gości. Gabinet - oboje pracujemy często w domu, dlatego był niezbędny. Zależało mi na osobnej kuchni połączonej ze spiżarnią, tu tak jest. Garderoba, pomieszczenie techniczne z pralnią, garaż dwustanowiskowy. Duże przeszklenia - w tym narożne okno tarasowe. Duże, poziome okno w kuchni. Możliwość wyjścia na taras z sypialni.

Jedyną dla nas zmianą w projekcie było usunięcie kominów na dachu. Zmiana ta została wprowadzona ze względu na wybrany rodzaj ogrzewania.


M: Jakie rozwiązania energooszczędne zostaną zastosowane w domu?

M: Ma to być dom zeroenergetyczny, aby to osiągnąć, na dachu zastosowana zostanie fotowoltaika. Do ogrzewanie wykorzystamy pompę ciepła. Zainstalowana zostanie wentylacja z rekuperacją.

Pojawi się również nowoczesna stacja ładowania samochodu elektrycznego oraz przydomowy zbiornik na wodę opadową. Wszystkie instalacje wykona Eprosument S.A. 

 

Rozmowę przeprowadziła Małgorzata Kozieł, Business Development Manager w MABUDO

 

Zobacz projekt MAB006 

Umów się na spotkanie

Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży