0

Brak produktów.

Do góry
Wróć

Mabudo realizuje budowę dla szwedzkiego inwestora!

Mabudo realizuje budowę dla szwedzkiego inwestora! Wille w Akersberga

Mabudo realizuje budowę dla szwedzkiego inwestora! Wille w Akersberga

W miejscowości Akersberga, około 30 km od Sztokholmu, Mabudo realizuje budowę dwóch nowoczesnych willi o powierzchni użytkowej 250 i 260 m2 oraz dwóch wolnostojących garaży w technologii prefabrykacji.

To budynki w modernistycznym stylu: prosta forma, płaski dach i antracytowa elewacja wykonana przy użyciu matryc RECKLI "California" – całość w otoczeniu dzikiej, surowej roślinności typowej dla regionu.

Całość realizowana jest w wysokim standardzie. Począwszy od płyt fundamentowych w szwedzkiej technologii LEGALETT z wbudowanym systemem grzewczym, przez trójwarstwowe, energooszczędne ściany żelbetowe, po wykończenie wnętrz, które będzie stanowiło wizualną ciągłość z architektonicznym charakterem budynku.

Działka, na której stawiamy budynki, z uwagi na skalne podłoże wymagała od nas zastosowania metody wysadzania. To typowe działanie w regionie południowo-wschodniej Szwecji, które pozwala wyrównać grunt pod fundament.

Montaż pierwszej ściany to moment, w którym na plac budowy zjeżdżają się pierwsze transporty z elementami prefabrykowanymi.

Zobaczcie, jak wygląda proces stawiania ścian z Mabudo. To szybki, a zarazem bardzo precyzyjny proces, co widać na filmie.

Technologia prefabrykacji Mabudo pozwala skrócić czas potrzebny na wzniesienie konstrukcji w porównaniu do tradycyjnych metod budowlanych. Ostateczny rezultat to solidna, nowoczesna konstrukcja, która spełnia oczekiwania inwestora i dostosowuje się do współczesnych standardów budowlanych.

Zachęcamy do obejrzenia dziennika budowy projektu z Akersberga na naszym kanale YouTube: Dziennik budowy Akersberga

...a także śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco publikujemy postępy prac.   

Facebook: mabudospzoo
Instagram: mabudo_homes

 

Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży