0

Brak produktów.

Do góry

Wystarczą zaledwie 3 kroki, byś mógł się cieszyć nowymi czterema kątami, które zapewnią Ci w pełni komfortowe warunki do życia lub rekreacji. Jedyne, co musisz zrobić, to sprawdzić na stronie internetowej, jakie nasza firma Mabudo tworzy projekty, wybrać najbardziej Ci odpowiadający, zweryfikować możliwość, by dom betonowy z prefabrykatów został postawiony na Twojej działce i złożyć zamówienie. Reszta już jest w naszych rękach!

 

WYBÓR I ZAKUP PROJEKTU

Wraz z zakupem projektu otrzymasz jego 4 egzemplarze. Do każdego projektu dołączone są zaświadczenia projektantów poszczególnych branż dotyczące uprawnień zawodowych oraz przynależności do Izby Zawodowej na czas wykonania projektu oraz oświadczenie o sporządzeniu projektu zgodnie z obowiązującymiprzepisami oraz zasadami wiedzy technicznej.

ADAPTACJA U LOKALNEGO ARCHITEKTA

Potrzebne będzie wykonanie PZT* oraz projekt konstrukcyjny fundamentów. W razie potrzeby oferujemy porady formalno-prawne. Możemy pomóc w znalezieniu właściwego architekta oraz doradzić w kwestii otrzymania pozwolenia na budowę.
*PZT – Plan Zagospodarowania Terenu.

PRODUKCJA DOMU W FABRYCE

Od uzyskania pozwolenia na budowę do 3 miesięcy przygotujemy wszystkie elementy Twojego domu i zaczniemy jego montaż na działce. Budowa nie będzie wymagać Twojego nadzoru, bo wszystko wykonujemy z fabryczną dokładnością, a montażem zajmuje się wyspecjalizowana kadra. A Ty zamieszkasz szybciej, ekologiczniej i cieplej niż inni.

Centrum informacji:

Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży