0

Brak produktów.

Do góry

Twój dom w trzech krokach

 

Wystarczą zaledwie 3 kroki, byś mógł się cieszyć nowymi czterema kątami, które zapewnią Ci w pełni komfortowe warunki do życia lub rekreacji. Jedyne, co musisz zrobić, to sprawdzić na stronie internetowej, jakie nasza firma Mabudo tworzy projekty, wybrać najbardziej Ci odpowiadający, zweryfikować możliwość, by dom betonowy z prefabrykatów został postawiony na Twojej działce i złożyć zamówienie. Reszta już jest w naszych rękach!

 

1 Kup projekt 

Wybierz projekt domu z katalogu , zweryfikuj możliwość wybudowania domu na wybranej przez Ciebie działce, a następnie kup projekt i zdobądź pozwolenie na budowę. Możesz liczyć na naszą pomoc, na każdym z tych etapów. 

Wraz z zakupem projektu otrzymasz jego 4 egzemplarze. Do każdego projektu dołączone są zaświadczenia projektantów poszczególnych branż dotyczące uprawnień zawodowych oraz przynależności do Izby Zawodowej na czas wykonania projektu oraz oświadczenie o sporządzeniu projektu zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej.

 

Czytaj również: Projekt domu typowego

 

ADAPTACJA U LOKALNEGO ARCHITEKTA

Potrzebne będzie wykonanie PZT* oraz projekt konstrukcyjny fundamentów. W razie potrzeby oferujemy porady formalno-prawne. Możemy pomóc w znalezieniu właściwego architekta oraz doradzić w kwestii otrzymania pozwolenia na budowę.
*PZT – Plan Zagospodarowania Terenu.

 

Czytaj także: 

Adaptacja projektu gotowego/typowego

Wymagane dokumenty do dokonania adaptacji projektu oraz do złożenia wniosku o Pozwolenie na Budowę. 

 

2 Zleć produkcję i montaż

 

Podpisz umowę na produkcję i montaż Twojego domu z MABUDO i przenieś budowę do naszej fabryki. Oszczędzasz czas, nie musisz martwić się o terminowość oraz jakość prac budowlanych i masz pewność stałych kosztów. Wybierz z dwóch zakresów montażu: MABUDO START - stan surowy otwarty lub MABUDO PLUS - stan surowy zamknięty. 

Od uzyskania pozwolenia na budowę do 3 miesięcy przygotujemy wszystkie elementy Twojego domu i zaczniemy jego montaż na działce. Budowa nie będzie wymagać Twojego nadzoru, bo wszystko wykonujemy z fabryczną dokładnością, a montażem zajmuje się wyspecjalizowana kadra. A Ty zamieszkasz szybciej, ekologiczniej i cieplej niż inni.

 

3 Zleć nam lub wykończ po swojemu

 

Stan surowy otwarty masz już w 2 tygodnie. Twój nowy dom ma bardzo solidne żelbetowe ściany ze zintegrowaną izolacją termiczną oraz mocny dach, a wszystko w najwyższej fabrycznej jakości. Decydując się na MABUDO FINISH odbierzesz od nas dom w stanie deweloperskim. 

 

Czytaj także:

Budowa domu z prefabrykatów. Jaka działka pod budowę domu prefabrykowanego?

Jaka jest cena domu prefabrykowanego?

Centrum informacji:

Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży