0

Brak produktów.

Do góry

WYBÓR I ZAKUP PROJEKTU

Wraz z zakupem projektu otrzymasz jego 4 egzemplarze. Do każdego projektu dołączone są zaświadczenia projektantów poszczególnych branż dotyczące uprawnień zawodowych oraz przynależności do Izby Zawodowej na czas wykonania projektu oraz oświadczenie o sporządzeniu projektu zgodnie z obowiązującymiprzepisami oraz zasadami wiedzy technicznej.

ADAPTACJA U LOKALNEGO ARCHITEKTA

Potrzebne będzie wykonanie PZT* oraz projekt konstrukcyjny fundamentów. W razie potrzeby oferujemy porady formalno-prawne. Możemy pomóc w znalezieniu właściwego architekta oraz doradzić w kwestii otrzymania pozwolenia na budowę.
*PZT – Plan Zagospodarowania Terenu.

PRODUKCJA DOMU W FABRYCE

Od uzyskania pozwolenia na budowę do 3 miesięcy przygotujemy wszystkie elementy Twojego domu i zaczniemy jego montaż na działce. Budowa nie będzie wymagać Twojego nadzoru, bo wszystko wykonujemy z fabryczną dokładnością, a montażem zajmuje się wyspecjalizowana kadra. A Ty zamieszkasz szybciej, ekologiczniej i cieplej niż inni.

Centrum informacji:

Kup projekt domu z katalogu MABUDO za POŁOWĘ ceny! Odbierz atrakcyjny rabat na wybrane domy z naszego najnowszego katalogu domów typowych. Promocja obowiązuje w dniach 21-23.02.2020.
Szczegóły promocji w Biurze Sprzedaży